samsung-galaxy-note-7

W Sieci coraz więcej informacji dotyczących nadchodzącego smartfonu od Samsunga, Galaxy Note 7. Przecieki docierają do nas strumieniem, co chwila zahaczając o specyfikację techniczną czy prezentując zdjęcia urządzenia. Tym razem będziemy mieć do czynienia z tą drugą kwestią. Zdjęcia przedstawia smartfon w kolorze Black Onyx. Nie wiem jak Wam, ale mnie ta kolorystyka w pełni się podoba.

 

Do tej pory mieliśmy już kilka okazji, by zobaczyć Samsunga Galaxy Note 7 na zdjęciach. Nie były one jednak najwyższej jakości i szczegółów mogliśmy się co najwyżej domyślać. Teraz jest zupełnie inaczej, fotografia pozbawiona jest szumów, a sam smartfon widać wyraźnie. Ekran Galaxy Note 7 zdaje się być w trybie Always On Display ukazując nam godzinę, datę oraz poziom naładowania baterii.

 

galaxy-note-7-black-onyx

 

 

2 sierpnia Samsung oficjalnie zapowie model Galaxy Note 7. Pojawi się on w trzech odsłonach: Black Onyx (na zdjęciu powyżej), Silver Titanium oraz Blue Coral.

 

źródło: Sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.