note 7 tytulowa

Samsung Galaxy Note 7 dzięki swojej specyfikacji technicznej oraz możliwościom dostarczanym przez nowe moduły z łatwością może przebić popularnością tegorocznego flagowca, czyli model Galaxy S7. Do sieci trafiły kolejne zdjęcia następcy Galaxy Note 5. Wszystko wskazuje na to, że konsekwencja jest najlepszą drogą do osiągnięcia sukcesu.

 

Przyglądając się modelowi Galaxy Note 7 odnosi się wrażenie, że Samsung niewiele wkłada pracy w projektowanie designu. Smartfon wygląda niemalże jak każde inne urządzenie z portfolio producenta, co wcale jednak nie oznacza, że skazany jest na porażkę. Nie raz i nie dwa Samsung udowodnił, że prostota jest najlepszą drogą do sukcesu – wystarczy spojrzeć na liczbę sprzedanych egzemplarzy Galaxy S7 oraz S7 edge.

 

Co możemy zauważyć na zdjęciach to przycisk Home i tym samym skaner linii papilarnych znajdujący się na dole frontowego panelu, w oczy rzuca się również pokaźnych rozmiarów ekran z zaokrąglonymi krawędziami (spodziewamy się przekątnej 5,7 cala) oraz spora liczba modułów nad wyświetlaczem – myślicie, że znajduje się wśród nich skaner siatkówki oka? Niestety fotografie wykonano z takiej perspektywy, że nie pozwalają nam one dostrzec zastosowanego portu – nie wiemy zatem w stu procentach czy Samsung postawił już na USB typu C.

 

 

Warto również nadmienić, że to co widzimy powyżej to prawdopodobnie prototyp i niewykluczone, że Samsung dokona jeszcze kilku zmian w finalnej wersji. Specyfikacja techniczna urządzenia przewiduje zarówno najnowszego Exynosa (8893) jak i Snapdragona (821) oraz Androida 7.0 Nougat. Byłoby to miłym dodatkiem dla kupujących – nie musieliby wyczekiwać aktualizacji.

 

źródło: GSM Arena, Sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.