Chińska sztuka designu na podstawie Apollo Lite – jestem pod wrażeniem!

Newsy

=-ĂČ3

Smartfon ma nie tylko świetnie działać i satysfakcjonować nas w codziennym użytkowaniu. Jego zadaniem jest również dobrze wyglądać, by z każdym wzięciem go do ręki byliśmy zadowoleni z wyboru i nie żałowali akurat takich kształtów. Zdaje się, że Chińczycy wzięli to sobie do serca i każdy ich następny smartfon zmierza w kierunku chwytającego za serce designu. Jestem pod wrażeniem.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Jakiś czas temu przedstawiałem Wam porównanie Vernee Apollo Lite z OnePlus 3. Dzisiaj również podejmę tematykę designu, jednakże konkurentem będzie Meizu Pro 6. Rywalizacja odbywać się będzie wedle Waszego uznania na podstawie zaprezentowanych zdjęć. Ja tymczasem opowiem trochę o samym urządzeniu. Vernee Apollo Lite zamknięto w metalowej obudowie wykonanej ze stopu tytanu i cynku, co zapewnić ma lepszą wytrzymałość i większą odporność na takie czynniki jak pot czy deszcz. Wersja w kolorze space gray dodatkowo została pokryta specjalną powłoką, która nie powinna łapać odcisków palców.

 

 

=-ĂČ1

 

Bryła Vernee Apollo Lite jest prostokątna, producent postawił jednak na zaokrąglone rogi, być może dlatego, by lepiej wpasować się w klimat USB typu C. Krawędzie Apollo Lite ścięte są pod kątem 30 stopni, producent zapewnia, że dzięki temu działaniu smartfon idealnie ułoży się w dłoni (to się okaże podczas recenzji!). Na ekranie znajduje się szkło 2.5D Gorilla Glass 3 generacji. To z kolei uchronić ma nas przed przykrymi konsekwencjami upadku smartfona na podłogę.

 

=-ĂČ4

 

Oficjalna sprzedaż Vernee Apollo Lite rusza 10 lipca. Pamiętajcie jednak o opisywanej przeze mnie promocji, która odbywa się w każdy piątek lipca – tutaj bezpośredni link do sklepu. Z kolei pod tym linkiem możecie powalczyć o jeden egzemplarz z setki dostępnych w cenie 199,99 dolaraKLIK.

 

 

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x