fe1f7e28-7e40-47ba-8a50-c5ababcacd4a

 

Jedni przy kupnie smartfonu patrzą na jego specyfikację techniczną, drudzy na wygląd, a jeszcze inny na cenę urządzenia. Chińczycy widać starają się przykładać sporo uwagi tej drugiej cesze, gdyż ich najnowsze urządzenie porównują do OnePlus 3. Efekty zobaczcie sami. Ja jestem pod wrażeniem.

 

Wysoko mierzą. Vernee jest młodym producentem na rynku smartfonów, a już z pełną śmiałością przyrównuje się do takiego giganta jakim jest OnePlus. Nie robi tego jednak bez wyraźnego powodu. Wystarczy spojrzeć na Vernee Apollo Lite, by stwierdzić, że ten telefon cechuje się elegancją linią. Mimo iż tyłem czerpie wiele z Huawei, a zbliżając go do OnePlus dostajemy niemalże tę samą bryłę z delikatnymi różnicami, to jest to przecież normalne zachowanie producentów – każdy się trochę każdym zainspiruje.

 

 

Na powyższym wideo możecie zobaczyć porównanie tych dwóch urządzeń. Z kolei filmik poniżej poświęcony jest głównie Vernee Apollo Liteujmujący wszystkie detale smartfonu.

 

 

Premiera? Już na początku przyszłego miesiąca. Cena – 230 dolarów.

 

 

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.