[WIDEO] OnePlus 3 vs Vernee Apollo Lite – śliczne (prawie) bliźniaki!

Newsy

fe1f7e28-7e40-47ba-8a50-c5ababcacd4a

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jedni przy kupnie smartfonu patrzą na jego specyfikację techniczną, drudzy na wygląd, a jeszcze inny na cenę urządzenia. Chińczycy widać starają się przykładać sporo uwagi tej drugiej cesze, gdyż ich najnowsze urządzenie porównują do OnePlus 3. Efekty zobaczcie sami. Ja jestem pod wrażeniem.

 

Wysoko mierzą. Vernee jest młodym producentem na rynku smartfonów, a już z pełną śmiałością przyrównuje się do takiego giganta jakim jest OnePlus. Nie robi tego jednak bez wyraźnego powodu. Wystarczy spojrzeć na Vernee Apollo Lite, by stwierdzić, że ten telefon cechuje się elegancją linią. Mimo iż tyłem czerpie wiele z Huawei, a zbliżając go do OnePlus dostajemy niemalże tę samą bryłę z delikatnymi różnicami, to jest to przecież normalne zachowanie producentów – każdy się trochę każdym zainspiruje.

 

 

Na powyższym wideo możecie zobaczyć porównanie tych dwóch urządzeń. Z kolei filmik poniżej poświęcony jest głównie Vernee Apollo Liteujmujący wszystkie detale smartfonu.

 

 

Premiera? Już na początku przyszłego miesiąca. Cena – 230 dolarów.

 

 

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x