ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Oto jak najprawdopodobniej będzie wyglądał tańszy model BlackBerry – już nie Hamburg, a NEON

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
alcatel idol 4 oficjalna grafika zdjecie

Pamiętacie BlackBerry Venice? Piękna nazwa świetnie zapowiadającego się smartfonu, który ostatecznie ujrzał światło dzienne jako Priv i niestety, ale cena go zabiła. Teraz Kanadyjczycy uczą się na błędach i w drodze mamy tańszą propozycję, która również zmienia nazwę.

Dotychczas czekaliśmy na smartfona znanego nam jako Hamburg. Jednak nie trudno było się domyślić, że oficjalnie inaczej będziemy się zwracać do kolejnej propozycji od BlackBerry. Jak już Was informowałem, wszystko wskazuje na to, że to nie Kanadyjczycy zajmą się produkcją sprzętu, a TCL, czyli firma do której należy marka Alcatel. To właśnie na bazie Idola 4 ma bazować tytułowy NEON i pierwsze zdjęcie już krąży po Sieci:

alcatel idol 4 blackberry hamburg neon

Tak, z zakresu budowy również będziemy mogli dostrzec duże podobieństwo BlackBerry do Alcatela. Mimo wszystko to oprogramowanie ma wyróżniać propozycję „Jeżyny”.

Wygląda ciekawie? Wszystko zależy od ceny.  Jednak na pewno to Idol 4 będzie tańszy, a jego użytkownicy pewnie bez przeszkód będą mogli wgrywać oprogramowanie od NEONa. W takim razie kto lepiej wyjdzie na tej współpracy? Na pewno konsumenci.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy