Oto jak najprawdopodobniej będzie wyglądał tańszy model BlackBerry – już nie Hamburg, a NEON

Newsy

alcatel idol 4 oficjalna grafika zdjecie

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Pamiętacie BlackBerry Venice? Piękna nazwa świetnie zapowiadającego się smartfonu, który ostatecznie ujrzał światło dzienne jako Priv i niestety, ale cena go zabiła. Teraz Kanadyjczycy uczą się na błędach i w drodze mamy tańszą propozycję, która również zmienia nazwę.

 

Dotychczas czekaliśmy na smartfona znanego nam jako Hamburg. Jednak nie trudno było się domyślić, że oficjalnie inaczej będziemy się zwracać do kolejnej propozycji od BlackBerry. Jak już Was informowałem, wszystko wskazuje na to, że to nie Kanadyjczycy zajmą się produkcją sprzętu, a TCL, czyli firma do której należy marka Alcatel. To właśnie na bazie Idola 4 ma bazować tytułowy NEON i pierwsze zdjęcie już krąży po Sieci:

 

alcatel idol 4 blackberry hamburg neon

 

Tak, z zakresu budowy również będziemy mogli dostrzec duże podobieństwo BlackBerry do Alcatela. Mimo wszystko to oprogramowanie ma wyróżniać propozycję „Jeżyny”.

 

Wygląda ciekawie? Wszystko zależy od ceny.  Jednak na pewno to Idol 4 będzie tańszy, a jego użytkownicy pewnie bez przeszkód będą mogli wgrywać oprogramowanie od NEONa. W takim razie kto lepiej wyjdzie na tej współpracy? Na pewno konsumenci.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x