[Film] Porównanie aparatów OnePlus 3 i Samsunga Galaxy S7 – cena robi swoje?

1 minuta czytania
Komentarze
samsung galaxy s7 oneplus 3 aparat zdjecia filmy porownanie test

OnePlus twierdzi, że jest w stanie stworzyć flagowego smartfona, którym niczym nie będzie ustępował konkurencji, a do tego zaoferuje go w niemalże dwukrotnie niższej cenie. Czy to zadanie wykonalne? Oczywiście, że nie, aczkolwiek Chińczycy bardzo się starają toteż przyjrzyjmy się jak to wygląda w przypadku aparatu.

Pod moimi pierwszymi wrażeniami prosiliście o porównanie z Galaxy S7. Niestety, ale już dzisiaj mogę Wam odpowiedzieć, że w jednej chwili dwóch smartfonów nie będę miał toteż muszę posłużyć się porównaniem stworzonym przez znanego nam już bardzo dobrze YouTubera. Na kanale SuperSafTV pojawiło się zestawienie Samsunga Galaxy S7 oraz właśnie OnePlus 3:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vQZaOUpIDjE[/youtube]

Rezultat? Cóż… Trzeba przyznać wyższość Samsungowi. Niemalże w każdym aspekcie wygrywa z OnePlus, które stara się nadążyć i już widać zdecydowany postęp względem poprzednika, ale żeby pokonać Galaxy S7 to wciąż za mało. Brakuje szczegółów, lepszej stabilizacji, jasności i radzenia sobie z niewystarczającą ilością światła.

Głównym problemem zdjęć i filmów OnePlus 3 jest tak naprawdę oddanie kolorystyki obrazu i pod tym względem Samsung pokazuje swoją wyższość. Jednak czy zdjęcia i nagrania z chińskiego smartfonu są według Was złe?

Motyw