[Film] Która kamera 360 stopni jest lepsza? Porównanie Samsunga Gear 360 i LG 360 Cam

Newsy

lg 360 cam samsung gear 360 porownanie test zestawienie

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Filmy 360 stopni to swego rodzaju wstęp do wirtualnej rzeczywistości. Ich popularność cały czas rośnie, a wiele platform już swobodnie pozwala je oglądać. Wśród nich jest oczywiście YouTube czy też Facebook i zapewne wiele tego typu filmów już widzieliście, ale czym je nagrywać?

 

Jednymi z najpopularniejszych, gotowych produktów są dwie koreańskie propozycje zaprezentowane podczas tegorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie. Oczywiście mowa o tytułowych Gear 360 od Samsunga i 360 Cam od LG. Obie to kompaktowe kamery, ale w różnych cenach. Lider mobilnego rynku życzy sobie 350 dolarów, podczas gdy producent pierwszego, modularnego smartfonu z Androidem tylko 200 dolarów. Jednak to jakość obrazu jest najważniejsza, a tę możecie sprawdzić na następującym filmie:

 

 

Obraz nagrany LG jest wyraźnie jaśniejszy, ale czy lepszy? O tym decydujecie Wy, potencjalni konsumenci. Autor nagrania wymienia zalety poszczególnych propozycji, aczkolwiek warto pamiętać o wspomnianej cenie.

 

W ogóle myślicie o zakupie którejś z powyższych kamer? Czy też filmy nagrywające wszystko dookoła nie mają jeszcze dla Was sensu?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x