lg 360 cam samsung gear 360 porownanie test zestawienie

 

Filmy 360 stopni to swego rodzaju wstęp do wirtualnej rzeczywistości. Ich popularność cały czas rośnie, a wiele platform już swobodnie pozwala je oglądać. Wśród nich jest oczywiście YouTube czy też Facebook i zapewne wiele tego typu filmów już widzieliście, ale czym je nagrywać?

 

Jednymi z najpopularniejszych, gotowych produktów są dwie koreańskie propozycje zaprezentowane podczas tegorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie. Oczywiście mowa o tytułowych Gear 360 od Samsunga i 360 Cam od LG. Obie to kompaktowe kamery, ale w różnych cenach. Lider mobilnego rynku życzy sobie 350 dolarów, podczas gdy producent pierwszego, modularnego smartfonu z Androidem tylko 200 dolarów. Jednak to jakość obrazu jest najważniejsza, a tę możecie sprawdzić na następującym filmie:

 

 

Obraz nagrany LG jest wyraźnie jaśniejszy, ale czy lepszy? O tym decydujecie Wy, potencjalni konsumenci. Autor nagrania wymienia zalety poszczególnych propozycji, aczkolwiek warto pamiętać o wspomnianej cenie.

 

W ogóle myślicie o zakupie którejś z powyższych kamer? Czy też filmy nagrywające wszystko dookoła nie mają jeszcze dla Was sensu?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.