oneplus 3

OnePlus 3 cechuje się świetną specyfikacją techniczną, atrakcyjną ceną i całkiem niezłym designem. Te trzy elementy współtworzą urządzenie, którym warto się zainteresować, jeśli rozglądamy się w kategorii flagowców 2016 roku. Choć może po tym wideo powinienem napisać, że warto było? Cóż… zobaczcie sami ten test.

 

Test to typowy speedtest. Polega on na uruchomieniu na dwóch smartfonach w tym samym momencie identycznych aplikacji i zmierzeniu czasu ich uruchamiania – tak się kończy pierwsza runda. Druga zaś polega na uruchomieniu tych samych aplikacji, ale bazując już na „schowaniu” się ich do RAMu. Zobaczmy zatem, jak to wygląda w praktyce. OnePlus 3 vs Samsung Galaxy S7!

 

 

Wynik egzaminu widzicie sami. Samsung zmiażdżył OnePlus, mimo iż SGS7 posiada 4 GB RAM, czyli aż 2 GB mniej niż OP3. W teorii zwyciężyć powinien chiński smartfon, w praktyce daje się jednak zauważyć różnicę w optymalizacji tych urządzeń. Być może, kiedy OnePlus dopracuje swoją wersję Androida, model OP3 naprawdę stanie się pogromcą flagowców.

 

źródło: Phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.