xiaomi redmi 3s

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Po premierze Miezu m3s, nie było trzeba długo czekać na odpowiedź ze strony Xiaomi. Chińczycy zaprezentowali właśnie ulepszoną wersję Xiaomi Redmi 3. Redmi 3s wygląda tak samo jak Redmi 3, a zmiany zauważymy głównie we wnętrzu urządzenia.
 

Xiaomi Redmi 3s wyposażony został w 5 calowy ekran HD, a jego ogólne wymiary to 139.3 x 69.6 x 8.5mm. W środku urządzenia znajdziemy procesor Snapdragon 430 (w miejsce Snapdragona 616), którego wspomaga 2 lub 3 GB RAM (zależnie od wersji). Więcej zmian nie zaobserwowaliśmy, Redmi 3s zaoferuje 13 megapikselowy aparat główny, 5 megapikselową kamerkę przednią, baterię 4100 mAh oraz standardowy pakiet rozwiązań komunikacyjnych.
 

Nowy smartfon Xiaomi dostępny będzie w dwóch wariantach. Słabszy, wyposażony w 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej, wyceniony został na 106 dolarów, natomiast wersja mocniejsza, z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, kosztować ma 136 dolarów. Sprzedaż rozpocznie się 16 czerwca. Ceny dotyczą oczywiście rodzimego rynku producenta. W sklepach internetowych kwoty mogą być więc nieco wyższe.

 

Źródło: gizchina

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.