motorolalenovo.0.0

 
Dzisiejszego wieczoru Waszą uwagę z pewnością przykuła premiera Moto Z. Lenovo podczas długiej konferencji oprócz dwóch wersji flagowca zaprezentowało także pierwszy smartfon, który wpisuje się w Projekt Tango. Czy nowości od firmy okażą się sukcesem? Ciężko w tej chwili powiedzieć, jednak czuć pewien powiew świeżości, którą widać na pokazanych dziś urządzeniach. Takie podejście do modułowego telefonu, które już przez niektóre portale zostało ocenione jako „mało ambitne” mnie się bardzo podoba. Czekam na rozwój Moto w tym kierunku, tym bardziej że dodatkowe części wydają się być znacznie bardziej użyteczne niż u konkurencji (LG).
 
Jednak nowe „Motki” i Projekt Tango to nie jedyne nowości, którymi chwaliło się Lenovo. Spółka pokazała również nad czym ciężko pracuje i czym może nas zaskoczyć w przyszłości. Chodzi oczywiście o prototypy urządzeń. Wśród nich znajduje się telefon, który zawija się np. wokół nadgarstka. Ponadto zobaczyć można było tablet zginający się na pół. Obie technologie gdzieś już wcześniej widzieliśmy. Nad tą drugą pracuje w szczególności Samsung. Ciekawe, która z firm wypuści na rynek tego typu nowinki jako pierwsza.
 
Lenovo prototyp
 
Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie zaginać smartfona wokół nadgarstka, jednak tablet zamykający się jak książka był by przeze mnie bardzo pożądany. Ciekaw jestem Waszego zdania na temat tych technologii. Zapraszam do dyskusji.
 
źródło: the verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.