Sony Xperia: Go, Sola, U oraz P otrzymają Jellybean na początku grudnia!

Newsy

Portal techenclave.com donosi, że według ich informatorów bezpośrednio w Sony Mobile Communications niebawem, bo już w grudniu prawie cała linia smartfonów Sony Xperia z roku 2012 otrzyma najnowszą wersję mobilnego systemu od Google.

Producent informował wcześniej o przewidywanych aktualizacjach, jednak wtedy wypowiedź była dość tajemnicza i pomijała zupełnie 2 urządzenia: Xperię Sola oraz U. Informacja podana przez techenclave.com, choć wydaje się faktycznie pochodzić ze sprawdzonego źródła co zapewniają autorzy, pozostawia wiele wątpliwości w kwestii technicznej. Nie zapominajmy, że Sony przeważnie był o krok w tył jeśli chodzi o wersję oprogramowania (chociażby wspomniana Sola, którą testowałem nie tak dawno z Androidem 2.3 dopiero niedawno dostała oficjalną aktualizację do 4.0, Xperia S która również pojawiła się na rynku z 2.3.7 czy Xperia T która weszła na rynek z ICS podczas gdy inni producenci aktualizowali swe topowe produkty do 4.1).

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Pozostaje tylko czekać i wierzyć, że powyższa wiadomość faktycznie się sprawdzi. Sony ma duży potencjał w kwestii smartfonów z Androidem, wydanie tak rozległej serii aktualizacji dla niemal całej linii produktów z 2012 roku byłby z pewnością dużym plusem dla tego producenta.

Źródło: techenclave.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x