Note-6-Edge-Header

Samsung Galaxy Note 7 nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany. Niemniej z pewnością wkrótce to nastąpi. Do tego czasu jednak otrzymujemy coraz to nowsze informacje na jego temat, a teraz mamy przyjemność zobaczenia go na wideo! Jakim designem się charakteryzuje? Zobaczcie sami, choć nie będziecie zaskoczeni.

 

Tak, na powyższym zdjęciu naprawdę widzicie Samsunga Galaxy Note 7 edge, nie zaś Galaxy S7. Urządzenia te są dla mnie niezwykle podobne. Co jednak odróżnia model z linii Note od tego z S, to rysik znajdujący się z prawej strony na dole smartofnu oraz, co ciekawe, USB typu C. Dlatego ciekawe, że przecież producent zrezygnował z tego rozwiązania w przypadku Galaxy S7 oraz S7 edge.

 

 

Rendery trafiły do Sieci za sprawą uSwitch i OnLeaks. Na wideo Samsung Galaxy Note 7 robi naprawdę udane wrażenie, choć wiele na nim nie widać. Troszkę żałuję, że Samsung tak bardzo trzyma się jednolitego designu, nie pozwalając tym samym wyróżnić się swoim urządzeniom.

 

 

źródło: Phone Arena

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.