Koniec sprzedaży błyskawicznej Xiaomi Mi 5. Od czerwca smartfon dostępny dla każdego

Newsy

xiaomi-mi5-8

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Xiaomi Mi 5 to jeden z najbardziej pożądanych smartfonów tego roku. Korzystny stosunek jakości do ceny sprawia, że flagowiec Chińczyków jest przez wielu stawiany na równi z najlepszymi tegorocznymi flagowcami. O tym smartfonie i jego możliwościach można by mówić długo, ale wystarczy przytoczyć, że urządzenie to znalazło ponad 700 tysięcy nabywców podczas pierwszej sprzedaży błyskawicznej, zaraz po premierze. No właśnie, ta nieszczęsna sprzedaż błyskawiczna. Z jednej strony ogromna okazja, a z drugiej to szansa dla nielicznych.

 

Ale popularne ‚flashsale’ dobiega końca. Jak poinformował CEO Xiaomi, Lei Jun, Xiaomi Mi 5 będzie od pierwszego czerwca dostępny w normalnej sprzedaży. Dlaczego tak późno? Według informacji przekazanych przez Xiaomi, firma dopiero teraz jest w stanie wyprodukować do 1.2 miliona sztuk Mi 5 miesięcznie, stąd decyzja została podjęta dopiero kilka dni temu. Do dyspozycji fanów będą wszystkie konfiguracje urządzenia, z wyjątkiem edycji ceramicznej.

 

To także świetna wiadomość dla nas. Według danych, firma Xiaomi dostarczy smartfony bezpośrednio pośrednikom, póki co jest wiadome, że będzie on oficjalnie dostępny z coraz popularniejszego w Polsce JD.com. Wraz ze wzrostem dostępności, spaść powinny również ceny.

 

Źródło: androidheadlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x