ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Film] Ciekawostki o Moto G4… Niekoniecznie pozytywne: problemy z aparatem, długie ładowanie i ukryta dioda

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
motorola moto g 4 plus

Motorola, a właściwie Lenovo Moto G4 już został określony najlepszym smartfonem w swojej klasie. Amerykanie i Chińczycy stworzyli interesujące urządzenie pod kątem jakości możliwości do ceny. Jednak użytkownicy już zaczęli dostrzegać pewne ciekawostki dotyczące tego modelu i chętni na zakup Moto G4 powinni się liczyć z nimi.

Zacznijmy od akumulatora. Jego pojemność wynosząca 3000 mAh jest jak najbardziej odpowiednią wartością, ale jednak chcąc ładować to ogniwo to trzeba mieć wolne… pięć godzin.

W zestawie w zwykłym modelu znajdziemy ładowarkę, która nie przystoi urządzeniu z 2016 roku z następującymi parametrami: 5V/550mA/2.75W. Oczywiście wystarczy zmienić zasilacz i problem powinien zniknąć, ale jednak warto o tym pamiętać.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WA-XWlnh08k[/youtube]

Druga ciekawostka to ukryta dioda. W tym wypadku ma ona znaczenie głównie serwisowe, co jest już typowym rozwiązaniem dla Motoroli. Jednak problem z aparatem po dłuższym nagrywaniu filmów ponownie nie należy do pozytywnych cech Moto G4:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T1xkXdCMleg[/youtube]

Do tego należy dodać informację o pewnej aktualizacji do Androida O, o której już się wczoraj dowiedzieliśmy. Jak widać, Motorola przy bliższym poznaniu aż tak doskonała nie jest i niektórzy mogą stwierdzić, że to wina przejęcia przez Chińczyków. Jednak jeśli zmienicie ładowarkę oraz nie będziecie nagrywać długich filmów to te wady Moto G4 nie powinny Wam przeszkadzać.

Sprawdź najnowsze wpisy