FireShot Capture 45 - Nubia Z11 Max Render Revealed, Amazing_ - http___www.gizmochina.com_2016_05_

Stosunek wielkości ekranu do obudowy jest bardzo ciekawą proporcją. Producenci chcą, by ich model robił jak najlepsze wrażenie, a trendy na rynku pozwalają zauważyć, że im mniejsza ramka wokół wyświetlacza, tym smartfon bardziej się podoba. Już wkrótce pojawi się telefon z naprawdę rewelacyjnym wynikiem. I chyba nie będziecie zdziwienie, jeśli powiem, że z Chin.

 

Nie będzie on jednak produkcji Xiaomi czy Huawei. Tym razem to smartfon stworzony przez ZTE. Mowa tutaj o modelu Nubia Z11 Max, która dostarczy nam proporcji rzędu 83,27%! Nie jest on jednak propozycją na półkę flagowców. Procesor Snapdragon 652 w towarzystwie 4 GB RAM zapewni mocne miejsce w kategorii mid-range. Poza tym 64 GB pamięci wewnętrznej przy 6-calowym ekranie Full HD, pozwoli na wykorzystanie multimedialnego potencjału.

 

 

Nie dziwi fakt, że ZTE Nubia Z11 Max posiada potężną baterię wielkości 4000 mAh. Dziwi natomiast informacja, że Android znajdujący się na pokładzie jest w wersji 5.1.1 Lollipop. A to oznacza, że zanim smartfon pojawi się na rynku będzie o dwa wydania systemu z robocikiem do tyłu.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.