samsung galaxy s7 gear vr 360 reklama

 

Wirtualna rzeczywistość dopiero raczkuje. Za naprawdę dobry sprzęt do przeniesienia się w inny świat – za sprawą elektroniki – trzeba sporo zapłacić, ale mimo wszystko cała zabawa jest warta uwagi. W tym roku widać to jeszcze bardziej za sprawą przeróżnych akcesoriów, które zostały zaprezentowane w ciągu kilku ostatnich miesięcy.

 

Ich przeznaczenie jest jedno: przenieść wszystko, co nas otacza do świata wirtualnej rzeczywistości. Można to robić chociażby za sprawą kamer 360 stopni od LG, Samsunga czy też nadchodzącego zestawu od GoPro. Jednak skupmy się na koreańskim liderze mobilnego rynku, który postanowił pokazać jak kupując kilka akcesoriów i smartfona z najwyższej półki można sprawić radość swojej nastoletniej córce:

 

 

To tylko przykład, więc pokuśmy się o inny. Kiedyś pokazywało się wywołane zdjęcia z klisz. Dzisiaj każdy ogląda je na Facebooku czy też sami prezentujemy je chociażby na telewizorze. Co będzie jutro? Załóż okulary wirtualnej rzeczywistości i poczuj się jakbyś był w danym miejscu z nami.

 

Wystarczy skompletować zestaw składający się – tak jak w powyższym wypadku – z Samsunga Galaxy S7 (Edge), kamery Gear 360 i okularów Gear VR. Na cenę nie patrzcie, przecież liczą się ostatecznie wrażenia.

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.