Moto G4

 
Motoroli od dłuższego czasu serwuje nam całkiem niezłe i oryginalne smartfony. Przechodziły one kilka metamorfoz poczynając od serii Droid RAZR. Pierwsze urządzenia firmy wyglądały według mnie naprawdę obiecująco. Potem gdy Motorola wróciła ze smartfonami Moto X i G, świat został pozytywnie zaskoczony ich designem (ja wręcz przeciwnie). Teraz przyszedł czas na już czwartą generację wspomnianych modeli. Ostatnio w Internecie widzieliście sporo wycieków na ich temat. Teraz mamy dla Was kolejny, dotyczący modelu bardziej budżetowego.
 
Moto G4 Plus
 
Wygląda na to, że Moto G4 pojawi się w dwóch wersjach – zwykłej i Plus. Potwierdzają to również tweety od Rolanda Quandta (@rquandt), który jest tzw. „insiderem”. Ta osoba podaje także linki do niemieckiego eBay’a, na których widać przedni panel urządzeń, a właściwie dwa panele. Na jednym z nich wycięty jest kwadrat na skaner linii papilarnych. Na drugim tego nie widzimy. A przecież Motorola obiecywała, że w każdym urządzeniu z tego roku, ten parametr znajdziemy…
 
Ponadto ostatnie przecieki wskazują, iż oba urządzenia zostaną ujawnione 17 maja na konferencji. Podobne wydarzenie ma się również odbyć w Brazylii. Dość nietypowe miejsca jak na pokaz smartfonu, jednak wskazują z pewnością, na jakie rynki będą one przeznaczone.

źródło: androidheadlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.