Moto X 2016

 
Motorola po wielkim powrocie próbuje podbić serca klientów także w Polsce. Dawniej bardzo podobały mi się smartfony z serii Droid RAZR. Pierwsze urządzenia firmy wyglądały według mnie naprawdę obiecująco. Potem pojawiły się urządzenia z serii X czy G. Moto X z zeszłego roku bardzo Wam się podobała, sądząc po komentarzach. Teraz prawdopodobnie poznaliśmy nieco więcej informacji dotyczących następcy modelu z zeszłego roku. Czy będziemy zaskoczeni specyfikacją?
 
Niestety mam pewne obawy, że nie, ponieważ parametry nie odstają od tych widocznych w tegorocznych flagowcach. Przejdźmy zatem do rzeczy. W teście GeekBench pojawiło się bowiem urządzenie o kodzie XT1650 i nazwie „Sheridan”. Telefon ten według wycieku posiada procesor Snapdragon 820 z Adreno 530 GPU oraz 4 GB RAM. Pracuje on na Androidzie 6.0.1. Być może klienci będą mieli szansę wyboru wersji 32 GB lub 64 GB. Co więcej smartfon prawdopodobnie zostanie zaprezentowany 9 czerwca.
 
Dlaczego sądzimy, że mowa o nowej Moto X? Ta z 2015 roku posiadała numer XT1575, a więc XT1650 to może być jej następca. Ciekawe czy w urządzeniu pojawi się skaner linii papilarnych, tak jak w jednej opcji nowej Moto G…
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.