huawei p9

Huawei zaprezentowało dzisiaj swój najnowszy model, a właściwie całą rodzinę – P9. Znamy zatem dokładną specyfikację, poznaliśmy wygląd z każdej strony, a nawet dowiedzieliśmy się, ile wyniesie cena tego urządzenia w Polsce. Pozostaje jednak kwestia aparatu – czy współpraca z Leica przyniosła efekty? Oceńcie sami.

 

Jak dobrze wiemy, Huawei w tym roku postanowiło się skupić na kwestiach fotograficznych. W swym najnowszym modelu umieściło dwa aparaty. Jeden do wykonywania normalnych, kolorowych zdjęć, drugi skupiający się na monochromatycznych ujęciach. Co ważne, matryce dostarczyło firma Leica, a to obiecuje naprawdę wiele. Jak te obietnice wyglądają w rzeczywistości? Oceńcie sami oglądając poniższe zdjęcia.

 

 

Muszę powiedzieć, że fotografie prezentują się naprawdę świetnie. Każdy, kto zakupi ten smartfon z myślą o aparacie nie powinien się zawieść. Chciałbym jednak się przekonać, jak Huawei P9 radzi sobie w konkurencji z innymi flagowymi modeli tego roku. Wszak te zdjęcia zrobione zostały przez ekipę Huawei, czyli można je uznać za promocyjne.

 

źródło: Phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.