google play polska kody kupony upominkowe promocyjne

 

Niecałe trzy miesiące temu informowałem Was, że w sklepie Play pojawi się nowa forma płatności, która powinna zachęcić konsumentów do zakupów aplikacji, książek, muzyki, filmów i wszystkiego, co tylko znajdziecie w tym miejscu. Dotychczasowo należało albo korzystać z kart kredytowych albo ze współpracy z operatorem.

 

Teraz pojawiają się kody promocyjne w Austrii, Dani, Norwegi, Szwecji, Szwajcarii, a także w Polsce. Przez minione trzy miesiące od wprowadzenia specjalnych kuponów możemy już zauważyć na jakiej zasadzie są one wykorzystywane. Tak oto na przykład Nvidia udostępnia kody po zakupie Shield Tablet i tak samo postępuje HTC czy też Google. Tym samym sami deweloperzy mogą oferować różne zniżki na swoje kolejne produkcje. Możliwości jest wiele i powyższe są zdecydowanie najpopularniejsze. Jak to działa? Nic prostszego – otrzymujemy odpowiedni ciąg znaków i przy zakupie danego materiału z Google Play wybieramy „Wykorzystaj kod”. Dalej z pewnością każdy sobie poradzi, a niektórzy zorientują się, że jest to rozwinięcie dostępnych już kuponów upominkowych, które dostępne są do kupienia w kioskach czy też różnych sklepach.

 

Maksymalnie na swoim koncie możemy zgromadzić 6000 złotych toteż nie musicie od razu wydawać zebranej kwoty. Mimo wszystko to dobrze, że Google o nas pamięta. Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na aplikację Opinion Rewards.

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.