Wszystko może być „smart”. Oto inteligentne spodnie od Samsunga, które zamkną przed Tobą lodówkę

Łukasz Pająk Newsy 2016-04-01

dualpixel_final_CS6

Nastał ten dzień, gdy marketingowcy mogą puścić wodzę fantazji i popisać się swoimi możliwościami. Na co dzień świetnie to wychodzi Samsungowi i teraz nie może być inaczej. W takim razie skoro mamy inteligentne telefony, zegarki, a nawet paski to czemu nie stworzyć równie mądrych spodni?

Samsung postanowił to zrobić i tak oto poznajcie IoT w nowym wydaniu. Nie jest to Internet of Things, a Internet of Trausers, czyli internet spodni. Co możemy zyskać nosząc dżinsy od Samsunga? W połączeniu z odpowiednią aplikacją dowiemy się, że nasz rozporek jest rozsunięty przez dłużej niż trzy minuty. Podobnie wygląda sytuacja, gdy zbyt długo siedzimy – również zostaniemy o tym poinformowani. Oczywiście nie może zabraknąć pulsometru czy też pomiaru poziomu naszego potu. Jednak najważniejszy tryb dotyczy naszego obwodu w pasie. Rosnący uruchomi specjalny algorytm, który sprawi, że pożegnamy się z wnętrzem lodówki.

internet spodni inteligentne spodnie samsung prima aprilis

Tak oto rozpoczynamy prima aprilis i dzisiaj możemy spodziewać się wielu tego typu żartów. Jednak czy nie chcielibyście nosić spodni z powyższymi funkcjami? Niektóre są wręcz genialne!

PS. W zeszłym roku Samsung przedstawił inteligentną deskę do krojenia.

źródło: SamMobile • stark2991

  Może jeszcze korek z tyłu na wypadek rozwolnienia? 🙂

 • Szymon L

  Czekam na spodnie z inteligentnym rozporkiem które ochronią przed gwałtem bo sprawca nie wyciągnie narzędzia. Tylko jak rozwiązać problem obejścia tego zabezpieczenia poprzez zwyczajne ściągnięcie gaci? Ale zara, przeca dziś 1 kwietnia 😛

 • Chris

  Szczerze patrząc na ostatnie wynalazki samsung’a takie coś nawet by mnie nie zaskoczyło.

 • Łukasz

  01.04 Nice try

 • Merapi

  W sumie głodówka to też jakieś wyjście 🙂x