Wszystko może być „smart”. Oto inteligentne spodnie od Samsunga, które zamkną przed Tobą lodówkę

Newsy

dualpixel_final_CS6

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Nastał ten dzień, gdy marketingowcy mogą puścić wodzę fantazji i popisać się swoimi możliwościami. Na co dzień świetnie to wychodzi Samsungowi i teraz nie może być inaczej. W takim razie skoro mamy inteligentne telefony, zegarki, a nawet paski to czemu nie stworzyć równie mądrych spodni?

 

Samsung postanowił to zrobić i tak oto poznajcie IoT w nowym wydaniu. Nie jest to Internet of Things, a Internet of Trausers, czyli internet spodni. Co możemy zyskać nosząc dżinsy od Samsunga? W połączeniu z odpowiednią aplikacją dowiemy się, że nasz rozporek jest rozsunięty przez dłużej niż trzy minuty. Podobnie wygląda sytuacja, gdy zbyt długo siedzimy – również zostaniemy o tym poinformowani. Oczywiście nie może zabraknąć pulsometru czy też pomiaru poziomu naszego potu. Jednak najważniejszy tryb dotyczy naszego obwodu w pasie. Rosnący uruchomi specjalny algorytm, który sprawi, że pożegnamy się z wnętrzem lodówki.

 

internet spodni inteligentne spodnie samsung prima aprilis

 

Tak oto rozpoczynamy prima aprilis i dzisiaj możemy spodziewać się wielu tego typu żartów. Jednak czy nie chcielibyście nosić spodni z powyższymi funkcjami? Niektóre są wręcz genialne!

 

PS. W zeszłym roku Samsung przedstawił inteligentną deskę do krojenia.

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x