ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kolejna zapowiedź HTC 10 sugeruje najszybsze i najwydajniejsze urządzenie z Androidem – coś w tym jest

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
HTC-10-M10

Obecnie najbardziej oczekiwanym smartfonem na mobilnym rynku jest nadchodzący wielkimi krokami flagowiec od HTC. Mimo że Huawei również szykuje nowe urządzenia to jednak więcej głów zwróconych jest w stronę Tajwańczyków. To wszystko spowodowane jest tym, że niedługo ujrzymy telefon, od którego zależy przyszłość azjatyckiej firmy.

Jednak o następcy One M9 wiemy już naprawdę wiele – począwszy od dyskusyjnego designu, przechodząc przez specyfikację, a kończąc na cenach. Tak naprawdę to od tych trzech kwestii zależy sukces HTC, a ten najprawdopodobniej nie będzie miał miejsca. Mimo wszystko zobaczcie kolejną zapowiedź modelu ukrywającego się póki co pod nazwą „10”:

„Nie wszystkie telefony są sobie równe” – co chce przez to HTC przekazać? W tej kwestii czekam na Wasze opinie. Jednak „najszybszy i najpłynniejszy” smartfon? W tym wypadku „10” już nam się pokazała z dobrej strony notując wysoki wynik w niezbyt lubianym benchmarku jakim jest AnTuTu. Może okazać się, że właśnie nakładka Sense w 8. wydaniu będzie największą zaletą nadchodzącego flagowca. Niegdyś, jeszcze za czasów Windows Mobile, nie miała ona sobie równych, a dzisiaj? Jest po prostu przeciętna.

Oczywiście powyższa zapowiedź utwierdziła nas w przekonaniu, że HTC przenosi klawisze funkcyjne pod wyświetlacz, co ma swoje zalety, ale w tajwańskim wykonaniu również wady. W takim razie jak na tym etapie oceniacie „10”?

Sprawdź najnowsze wpisy