HTC-10-M10

 

Do premiery nowego flagowca od HTC zostało nieco ponad dwa tygodnie, a więc zapewne z każdym dniem będziemy poznawać nowe szczegóły dotyczące tego smartfonu. Już wiemy na jego temat naprawdę wiele, ale Tajwańczycy zawsze mogą chować asa w rękawie, który zainteresuje konsumentów. Jeśli takiej karty nie trzymają w tajemnicy to może być źle.

 

Czemu źle? Dotychczasowe informacje niczym nie wyróżniają model znany nam póki co jako „10”. Do tego dochodzi design, który jeszcze za chwilę ujrzycie ponownie. Tym razem jest to zdjęcie, na którym nadchodzący flagowiec HTC prezentuje swój wynik w jakże losowym benchmarku jakim jest AnTuTu:

 

htc 10 antutu benchmark design

 

Tajwańczycy zapewne wybrali Snapdragona 820 i zestawili go z 4 GB RAM, a więc specyfikacja identyczna, co w przypadku LG G5 i Xiaomi Mi5. Jednak koreański smartfon posiada wyświetlacz prezentujący obraz w zdecydowanie wyższej rozdzielczości. Z kolei chiński konkurent notuje nieco wyższe wyniki w AnTuTu w stosunku do tego, co możecie ujrzeć powyżej, ale mimo wszystko i tak rezultat osiągnięty przez HTC 10 jest lepszy.

 

Jednak wróćmy do designu. Nie wiem co sprawiło, że Tajwańczycy zdecydowali się aż tak nisko zamieścić klawisze funkcyjne oraz czytnik linii papilarnych. Teoretycznie zapobiegnie to przypadkowemu wciskaniu tych przycisków, ale czy aż tak design ma cierpieć? Przekonamy się już 12 kwietnia – wtedy HTC oficjalnie przedstawi „10”.

 

 

źródło: AndroidCentral

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.