Oto galeria zdjęć HTC 10 z tej ładniejsze strony + tapety do pobrania

Newsy

HTC-10-M10-leaked-photos

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Kwieceń powinien być miesiącem HTC. Za kilka tygodni Tajwańczycy chcą przedstawić swojego nowego flagowca, od którego naprawdę wiele oczekujemy, ale też już sporo na jego temat wiemy. Póki co możemy mieć mieszane odczucia, gdyż firma sporo zabiera swoich charakterystycznych elementów.

 

Tak oto frontowa część HTC 10 nie zapowiada się najlepiej za sprawą drastycznie odmienionego designu i zdecydowanie za nisko umieszczonych klawiszy funkcyjnych razem z czytnikiem linii papilarnych. Jednak z tyłu tajwański smartfon z pewnością może się podobać. Oto galeria zdjęć nadchodzącego flagowca od HTC przedstawiająca ten model od strony, która aż tak drastycznie się nie zmieni w stosunku do poprzednich produktów:

 

 

Podoba się? Z pewnością bardziej niż front, aczkolwiek z przodu ujrzymy nowe tapety, które w kilku przykładach już pojawiły się w Sieci i oto one:

 

htc 10 one m10 perfume tapety sense 8 htc 10 one m10 perfume tapety sense 8 3 htc 10 one m10 perfume tapety sense 8 4

 

Bardzo minimalistyczne, ale również mogą się podobać i urozmaicą wyświetlacz, który będzie prezentował obraz w rozdzielczości QuadHD – możemy to wywnioskować za sprawą rozmiaru powyższych grafik.

 

Póki co HTC 10 nie zapowiada się rewolucyjnie, ale miejmy nadzieję, że Tajwańczycy wciąż mają asa w rękawie, który na oficjalnej prezentacji zaskoczy wszystkich zainteresowanych, w tym także nas. Jednak czy Wy również czekacie na tego smartfona?

 

 

źródło: Phone Arena, GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x