HTC-10-M10-leaked-photos

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Kwieceń powinien być miesiącem HTC. Za kilka tygodni Tajwańczycy chcą przedstawić swojego nowego flagowca, od którego naprawdę wiele oczekujemy, ale też już sporo na jego temat wiemy. Póki co możemy mieć mieszane odczucia, gdyż firma sporo zabiera swoich charakterystycznych elementów.

 

Tak oto frontowa część HTC 10 nie zapowiada się najlepiej za sprawą drastycznie odmienionego designu i zdecydowanie za nisko umieszczonych klawiszy funkcyjnych razem z czytnikiem linii papilarnych. Jednak z tyłu tajwański smartfon z pewnością może się podobać. Oto galeria zdjęć nadchodzącego flagowca od HTC przedstawiająca ten model od strony, która aż tak drastycznie się nie zmieni w stosunku do poprzednich produktów:

 

 

Podoba się? Z pewnością bardziej niż front, aczkolwiek z przodu ujrzymy nowe tapety, które w kilku przykładach już pojawiły się w Sieci i oto one:

 

htc 10 one m10 perfume tapety sense 8 htc 10 one m10 perfume tapety sense 8 3 htc 10 one m10 perfume tapety sense 8 4

 

Bardzo minimalistyczne, ale również mogą się podobać i urozmaicą wyświetlacz, który będzie prezentował obraz w rozdzielczości QuadHD – możemy to wywnioskować za sprawą rozmiaru powyższych grafik.

 

Póki co HTC 10 nie zapowiada się rewolucyjnie, ale miejmy nadzieję, że Tajwańczycy wciąż mają asa w rękawie, który na oficjalnej prezentacji zaskoczy wszystkich zainteresowanych, w tym także nas. Jednak czy Wy również czekacie na tego smartfona?

 

 

źródło: Phone Arena, GSMArena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.