play milestone

Co prawda obecne tempo wprowadzania Motoroli Milestone na rynek europejski nie jest zbyt zawrotne. Od października tamtego roku, kiedy to zaprezentowano Droida (wersję amerykańską) telefon wprowadzono dopiero do 4 europejskich krajów. Już za miesiąc liczba ta może wzrosnąć przynajmniej o jeden gdy … Milestone będzie dostępny w Playu!
Niestety to jeszcze nie informacja oficjalna, a jedynie domysły po tym co napisał na swoim blogu rzecznik Playa Marcin Gruszka. W notce zatytułowanej „Nexus One dla Marcina” możemy znaleźć:

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

play milestone

Jedyny telefon który może skojarzyć się z tą fotografią to właśnie Motorola Milestone.

Miejmy nadzieję, że zagadkę rozwiązaliśmy poprawnie. Gdy za miesiąc Milestone pojawi się w Playu pamiętajcie kto Was o tym poinformował jako pierwszy 😉
Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).