Nadchodzący flagowiec HTC może mieć najprostszą nazwę w historii

Newsy

HTC One M10

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Od kilku miesięcy w Sieci pojawiają się różne plotki na temat flagowca HTC. Od następcy One M9 oczekujemy naprawdę dużo. Tajwańczycy po prostu muszą się zrehabilitować, aby konsumenci odzyskali zaufanie do tej firmy. One A9 już zrobił duży krok w tym kierunku, ale to jednak najwyżej stawiany model pokazuje stan firmy.

 

Perfume, bo tak brzmi nazwa kodowa następcy One M9, póki co nie zapowiada się zbyt ciekawie ze względu chociażby na rezygnację z głośników BoomSound. Do tego zmieniony design frontowego panelu również nie przypada do gustu większościom odbiorców. Jednak jedno jest pewne. To, że nie ujrzymy One M10. W takim razie jak ma się nazywać flagowiec HTC? 10. Tak, to najprawdopodobniej pełna nazwa następcy One M9. Poznaliśmy ją dzięki @evleaks oraz @OnLeaks, a więc czołowymi osobami, które w gruncie rzecz wiedzą, co mówią. Tym samym żegnamy się poniekąd z serią One – ta w ostatnim czasie straciła miano topowych urządzeń i stało się z nią to samo, co kiedyś z rodziną Desire.

 

Czy nazwa HTC 10 przyjmie się na rynku? W mojej opinii jest trochę bezpłciowa, ale zobaczymy jak zostanie wykorzystana pod względem marketingowym. Uważacie, że ma to sens?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x