samsung galaxy s7 oficjalnie premiera10

Samsung Galaxy S7 przyniósł ze sobą kilka nowości. To nie tylko poprawiona wersja poprzedniego modelu, lecz również pewne dodatki, za które trzeba słono zapłacić. Warto więc sprawdzić wcześniej jak prezentują się one w praktyce. Jedną z takich rzeczy jest właśnie funkcja Always On, która nie pozwoli zgasnąć naszemu wyświetlaczowi.

 

Podobnie jak LG w G5, tak i Samsung w swoim tegorocznym flagowcu wprowadził „nowość” w postaci Always On. Piszę w cudzysłowie, gdyż funkcja ta znana jest już użytkownikom smartfonów dawnej Nokii czy aktualnie Microsoftu. Niemniej wszystko rozchodzi się o to, by nasz ekran cały czas pokazywał godzinę, datę i oczekujące powiadomienia. Cały ten proces nie wpłynie znacząco na czas pracy urządzenia. Ba! Mają to być marginalne wartości, których nie zauważymy w codziennym użytkowaniu.

 

 

Portalowi Phone Arena udało się dorwać do egzemplarza Galaxy S7 i zaprezentować nam działanie Always On. Jak widzimy na wideo możliwości personalizacji ekranu jest całkiem sporu – dostępne jest 7 stylów zegara oraz 2 kalendarza. Jeśli jednak nie chcemy żadnej z tych rzeczy możemy funkcje tę po prostu wyłączyć. Ale żeby było jeszcze ciekawiej, możemy ustawić na wygaszacz jedną z proponowanych tapet.

 

Na filmie można również usłyszeć, że ekran w Samsungu Galaxy S7 nie pracuje cały czas. Podczas włożenia smartfonu do kieszeni lub położenia go wyświetlaczem do dołu, on po prostu gaśnie. Taki drobiazg wpłynie jeszcze korzystniej i mniej zasobożernie na zastosowany akumulator.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.