ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Oglądaj prezentację Galaxy S7 w 360 stopni! Szykuje się jedna z najlepszych konferencji MWC

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
galaxy unpacked

Prezentacja Samsunga Galaxy S7 oraz Galaxy S7 edge już w niedzielę. Nie bójcie się jednak, to nie jest wstęp do kolejnych przecieków na temat tych urządzeń. Tym razem mam dla Was informacje dotyczące organizacji konferencji koreańskiego producenta podczas MWC 2016. Już teraz mogę Wam powiedzieć, że będąc w domu wiele nie stracicie. 360 stopni wchodzi na salony.

Samsung przygotował niespodziankę dla wszystkich tych, którzy 21 lutego nie będą mogli się znaleźć w Barcelonie. Wystarczy jednak siedzieć w domu, by poczuć się jakbyśmy przeżywali te emocje wraz z setką innych fanów na żywo. Producent zapowiedział, że transmisja z konferencja będzie streamowana w 360 stopniach, a to znaczy, że wielkie wydarzenie Galaxy Unpacked będziecie mogli zobaczyć z każdej strony nie ruszając się nawet z fotela.

Opcji oglądania będą cztery: z audytorium, lewej sceny, prawej sceny bądź środkowej. Jednakże streaming 360 stopni pozwoli nam dodatkowo śledzić to wydarzenie z dowolnie wybranego przez nas kąta. Korzystając z PC wystarczy wejść na stronę Samsunga i przejść do Galaxy Unpacked. Jeśli jednak najdzie nas ochota na oglądanie prezentacji Galaxy S7 oraz S7 edge na urządzeniu mobilnym to właśnie dzięki aplikacji Unpacked 360 View (KLIK) na Androida będziemy mogli tak zrobić.

Pamiętajcie, 21 lutego, godzina 19:00.

Sprawdź najnowsze wpisy