Aktualizacja Map Google z najbardziej wyczekiwaną funkcją! (plik APK do pobrania)

Aplikacje

google mapy

Google ostatnio bardzo duże energii wkłada w swoje Mapy. Świadczy o tym chociażby ogromna liczba aktualizacji, które wychodzą bardzo szybko po sobie i zawsze przynoszą pewne, przydatne i oczekiwane przez kierowców zmiany. Również i ten update nie zniknie bez echa, gdyż dodana funkcja jest jedną z najważniejszych, jeśli chodzi o wygodę i bezpieczeństwo jazdy.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Nie tak dawno temu Google wydało aktualizację, która przyniosła naprawdę sporo nowości i kilka przydatnych zmian. Tym razem Mapy w wersji 9.20 pozwalają na swobodną rozmowę telefoniczną (oby tylko przez słuchawkę Bluetooth!) bez konieczności wysłuchiwania „oczywistych” poleceń nawigacji. Do tej pory zasada działania była prosta – Mapy Google informowały nas o każdym manewrze w każdym momencie, nawet podczas rozmowy telefonicznej. Zaburzało to więc nasze skupienie i powodowało nie tylko roztargnienie na drodze, ale też błędny zjazd.

 

By skorzystać z tej opcji wystarczy przejść do ustawień, a następnie odznaczyć odtwarzanie głosowe podczas rozmowy telefonicznej. Powiadomienia głosowe oczywiście nie wyłączą się całkowicie – jedynie na czas rozmowy. Najnowsza wersja Map powinna być w Sklepie Play. Jeśli jednak jeszcze jej nie macie, skorzystajcie z pliku apk znajdującego się pod tym linkiem.

 

I nie zapomnijcie o super promocji od Google, dzięki której zgarniecie dodatkowe 2 GB zupełnie za darmo!

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x