Nowa aktualizacja Map Google przynosi tryb Driving Mode! Pobierz już teraz!

Aplikacje

google mapy

Mapy Google jest jedną z najlepszych aplikacji pochodzących od Giganta z Mountain View. Płynność działania, dokładność oraz intuicyjność są rewelacyjne. Dodając do tego częste aktualizacje poprawiające działania oraz nowe funkcje jesteśmy świadkami wartego odnotowania wsparcia. I również Driving Mode jest czymś, o czym trzeba wspomnieć.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Google właśnie wydało aktualizację do swoich Map. Aplikacja na Androida zyskała jeszcze więcej. Driving Mode to tryb płynnie łączący funkcjonalność nawigacji z Google Now. Oznacza to, że już nie będziemy musieli sami wybierać adresu, gdyż aplikacja na podstawie naszej codziennej aktywności i wyników wyszukiwania zdecyduje samodzielnie o naszej trasie. Brzmi strasznie? Ależ skąd! Skoro Google Now działa świetnie to w połączeniu z Mapami życie staje się jeszcze prostsze.

 

 

Kolejną z nowości jest przywrócenie na ekran skrótów odpowiedzialnych za dźwięki. W ciągu chwili możemy zdecydować czy dalej chcemy słuchać podpowiedzi, dźwięki alarmów czy chcemy całkowicie zrezygnować z dźwięków.

 

 

Timeline! To coś bardzo ciekawego. Podążając daną trasą mogą wyświetlać się na ekranie zdjęcia z miejsc, w których już byliśmy. Wcześniej jednak musimy wykasować całą historię, by umożliwić Mapom poprawne działanie.

 

Mapy Google w wersji 9.19 pojawią się w Sklepie Play już wkrótce. Jeśli jednak nie chcecie długo czekać i jak najszybciej pragniecie wypróbować nowe funkcje, możecie zasięgnąć po plik instalacyjny tutaj.

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x