ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Zgarnij 2 GB na Dysk Google zupełnie za darmo! Zobacz, jak to zrobić w 3 krokach

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Aplikacje
google-drive-logo-680x388

Google Drive to jedna z niewielu „chmur”, która nie wymaga od nas specjalnie osobnej rejestracji. Jest to po prostu kolejna usługa Giganta z Mountain View i otrzymujemy ją wraz z założeniem konta – ma ją więc każdy użytkownik Androida. Dzisiaj możecie podnieść swój darmowy limit i dosłownie za nic otrzymać dodatkowe gigabajty. Zobaczcie jak!

Dysk Google oferuje 15 GB za darmo i jest to limit nieograniczony czasowo. Jeśli jednak jesteście osobami, które korzystają z niego częściej niż okazyjnie i docieracie już do kresu wolnej przestrzeni, skorzystajcie z dzisiejszej „promocji” i powiększcie chmurę o dodatkowe 2 GB na zawsze. Jak to zrobić?

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu Google postanowiło, że każdemu użytkownikowi, który sprawdzi zabezpieczenia swojego konta doda w prezencie 2 GB do Google Drive. Brzmi nieźle, prawda? Tak naprawdę wystarczy przeklikać kilka okienek i gotowe. Z mojej strony radzę jednak zapoznać się z prezentowaną treścią, gdyż niektóre rzeczy mogą wymagać poprawek. Ja np. ograniczyłem uprawnienia kilku zapomnianym już przeze mnie aplikacjom. Myślę zatem, że to nie tylko świetna okazja na zdobycie 2 GB w chmurze, ale również upewnienie się, że nasze dane faktycznie są bezpieczne. Jak to mówią, lepiej zapobiegać niż leczyć.

Nie zwlekajcie zatem dłużej, tylko kliknijcie TUTAJ. Następnie zalogujcie się na swoje konto i postępujcie zgodnie z informacjami zawartymi na ekranie. A potem możecie znowu bez obaw ładować swoje pliki na Dysk Google.

Sprawdź najnowsze wpisy