Meizu-ME5-upcoming-flagship (1)

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Wygląda na to, że premiera nowego smartfona spod szyldu Meizu nastąpi szybciej niż się spodziewaliśmy. Ostatnie plotki okazały się prawdziwe, a MX6 pojawił się także w chińskim centrum certyfikacji.

 

Według przecieków, Meizu MX6 wyposażony ma zostać w pojemną baterię 4000mAh, co jest w ostatnim czasie często spotykanym trendem. Oprócz tego w MX6 zobaczyć mamy nowy dziesięciordzeniowy procesor od MediaTeka – Helio X20. Wspierać ma go 3GB RAM, a całość pracować będzie pod kontrolą Androida Marshmallow.

 

Premiera urządzenia prawdopodobnie nastąpi w kwietniu tego roku, co wydaje się dość odległym terminem, ale jeśli MX6 będzie tak samo udany jak poprzednik, to z pewnością jest na co czekać.

 

Źródło: gsmarena
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.