ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Chcesz Samsunga Galaxy Note 5 i mobilny internet? Turyści w Korei mają to za darmo

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
note5korea

Samsung Galaxy Note 5. Fajny, prawda? Niektórzy powiedzą, że za duży, inni zaś, że nie potrzebują takiego kombajnu, a trzeci będą się upierać, że po co przepłacać. Jednak dostać go zupełnie za darmo to już zupełnie inna sprawa. Wystarczy wybrać się na wakacje. Do Korei. Oczywiście Południowej, gdzie poziom życia jest znacznie wyższy i komfortowy. Aha, i jeszcze internet jest gratis!

Samsung wraz z siecią telekomunikacyjną SK Telekom przygotował przyjemną ofertę dla odwiedzających Koreę Południową. Goście dostaną bowiem Samsunga Galaxy Note 5 oraz 1 GB internetu mobilnego na dzień. Brzmi bajecznie, czyż nie? W końcu muszą być jakieś haczyki…

Pierwszym z nich jest limit osób. Co tydzień szansę otrzyma bowiem 250 odwiedzających, co sprawia, że nasz los oddany jest w ręce maszyny losującej. Po drugie, Samsunga Galaxy Note 5 i 1 GB internetu mobilnego na dzień otrzymamy jedynie na 5 dni. Po trzecie zaś będziemy uczestnikami promocyjnego programu rozwoju bezprzewodowej infrastruktury w Korei Południowej.

Jeśli wciąż planujecie skorzystać z ofertę, dodam tylko, że akcja zaczyna się pod koniec lutego. Również warunkiem koniecznym jest lot do Seulu i wylądowanie na lotnisku Incheon. Aplikację do wzięcia udziału w programie składa się przez stronę dla turystów – klik. Pozostaje mi chyba życzyć przyjemnego lotu i udanych wakacji!

źródło: Android Authority

Sprawdź najnowsze wpisy