Galaxy S7 w wersji z Exynosem w AnTuTu. Zapowiedź testu!

Newsy

galaxys7-2

Wiemy już, że Samsung Galaxy S7 pojawi się w dwóch wersjach. Jedna z nich pracować będzie na Snapdragonie 820, druga na Exynosie 8890. O ile na temat pierwszej z nich dowiedzieliśmy się naprawdę dużo, tak o drugiej informacje teraz zaczęły spływać. Tak jak ta o wizycie w AnTuTu i ciekawej obietnicy.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Galaxy S7 pojawił się już w benchmarku, lecz był to model wyposażony w Snapdragona 820. Teraz zaś AnTuTu gościło wersję z procesorem Exynos 8890. Jeśli chodzi o specyfikację techniczną to praktycznie nic się nie zmieniło. Oprócz wspomnianego już procesora, wciąż otrzymujemy 4 GB RAM, 5,1 calowy ekran o rozdzielczości QHD, 12 megapikselową kamerę tylną oraz 5 megapikselowy aparat przedni.

 

antutu-sgs7

 

Najciekawsza część jednak tyczy się samej wydajności i – jak się zapewne domyślacie – liczb. AnTuTu zapowiedziało, że telefon jest w fazie testów i już niedługo pojawi się u nich wynik z benchmarku, który natychmiast ogłoszą. Sam jestem go niezwykle ciekawe i to bynajmniej nie z powodu ulubienia do cyferek, a z faktu, że dostaniemy tylko jedną z wersji. I dzięki temu przekonamy się czy tę mocniejszą, czy może słabszą.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x