HTC One M8 właśnie otrzymał aktualizację do Androida Marshmallow!

Newsy

HTC_One_M8

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Miło słyszeć, że zeszłoroczne obietnice HTC mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Zapowiedziane aktualizacje do Androida Marshmallow dla kolejnych urządzeń są stopniowo potwierdzane, a z uaktualnień zadowoleni są kolejni użytkownicy smartfonów z logiem HTC. Do zacnego grona z najnowszym Androidem na pokładzie dołącza dziś HTC One M8, który otrzymał Marshmallow w pierwszej kolejności w Stanach Zjednoczonych, następnie w Anglii a teraz zadebiutował w naszym kraju!

 

Aktualizacja została potwierdzona przez samych użytkowników, sprawdzajcie więc, czy zawitała też i u Was. Dla potwierdzenia umieszczamy też zrzut ekranu przedstawiający HTC One M8 z Androidem Marshmallow.

 

htc one m8 marshmallow

 

HTC zapowiada, że model One M9 jest następny w kolejce, ale na ten moment Tajwańczycy nie podali konkretnej daty.

 

Zbyszek Jeziorski – dziękujemy za informację.

 

Źródło: własne, AndroidAuthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x