OmniBalance design z cienkimi ramkami – czy to Xperia C6? Piękna czy nudna?

Newsy

Xperia C6

 
Kilka miesięcy temu Sony zaprezentowało linię smartfonów o nazwie Xperia Z5. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ mamy wybór pomiędzy trzema wielkościami wyświetlaczy. W końcu Japończycy zaskoczyli wszystkich również pierwszym telefonem na świecie o rozdzielczości 4K. Jednak wielu krytyków zarzuca firmie, że wciąż pozostaje wierna OmniBalance design, który mimo wszystko, iż jest uważany za „ładny”, to po tak długim czasie może być uznany za nudny.
 
Xperia C6
 
Wygląda na to, że póki co producent nie zamierza rezygnować z utartego schematu. Do Internetu wyciekły zdjęcia, które prawdopodobnie prezentują Sony Xperię C6. Jak widzimy model ten ma bardzo cienkie ramki, a smartfon prezentuje się całkiem zgrabnie. Przypomina nieco Xperię Z3 lub Z4v. Warto zauważyć, że włącznik jest okrągły, a więc nie ma zaimplementowanego skanera linii papilarnych.
 
Prawdopodobna specyfikacja urządzenia to: 5,5-calowy ekran FHD, procesor MediaTek Helio P10. Telefon być może zostanie pokazany na MWC.
 
źródło: androidauthority
 
Zapraszam na mój profil na TwitterzeKLIK
Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x