Messenger

 
Messenger jest zdecydowanie najpopularniejszym komunikatorem na świecie. W ostatnich dniach sporo pisaliśmy na jego temat. W TEJ wiadomości znajdziecie alternatywne aplikacje, z kolei TUTAJ przeczytacie o programie, który pozwoli Wam je uporządkować.
 
Ekipa Facebooka poinformowała, że Messenger przekroczył liczbę 800 milionów aktywnych użytkowników. Poprzedni pułap 700 milionów został osiągnięty w czerwcu 2015, a 0,5 mld w sierpniu 2014 roku. Stan Chudnovsky (przedstawiciel aplikacji) powiedział: „rośniemy bardzo szybko i wszystko sprowadza się do myślenia o tym, co możemy zrobić w tym roku lepiej, niż w poprzednim”. Wygląda na to, że ruch Facebooka, który polegał na oddzieleniu komunikatora w postaci osobnej aplikacji na urządzenia mobilne, okazał się trafny. „Na rok 2016, ekipa Messengera pracuje nad nowymi koncepcjami. Na przykład obecnie program pozwala na wykonywanie połączeń wideo bez potrzeby posiadania numeru telefonu, ani konieczności bycia „znajomym” na portalu”. Wszystko czego potrzebujesz to imię, za pomocą którego znajdziesz potrzebny kontakt.
 
Przyszłość Messengera to własny asystent głosowy o roboczej nazwie M, a także możliwość zapożyczenia pewnych funkcji ze Snapchata.
 
Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
 
źródło: gsmarena
LG G3 bardzo tanio! + etui GRATIS!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.