Galaxy S7

 
Na początku należy przypomnieć, że premiera Samsunga Galaxy S7 nadchodzi wielkimi krokami. Wraz ze zbliżającym się ujawnieniem smartfona, które ma mieć miejsce 21 lutego, coraz więcej wiemy na jego temat. Smartfon zostanie pokazany podczas wydarzenia o nazwie „ Samsung Galaxy Unpacked”, na którym firma prezentuje swoje najnowsze urządzenia mobilne. Ponadto TUTAJ pisaliśmy o wyższej cenie smartfonu, a w TYM artykule możecie zobaczyć jak będzie prawdopodobnie wyglądał nowy TouchWiz dla Galaxy S7 i S6. TUTAJ z kolei obejrzyjcie jego ewolucję.
 
Wczoraj pojawiła się w Internecie informacja, że firma w momencie premiery urządzenia na rynku będzie miała gotowych 5 milionów smartfonów (wersji normalnej i EDGE). Są to dobre wieści zarówno dla spółki jak i dla klientów. Warto przypomnieć, że na starcie Galaxy S6 producent miał problemy z dostawami, które mogły odbić się na wynikach sprzedaży. W szczególności problem ten dotyczył wariantu EDGE. Tym razem ma być on wyprodukowany w ilości 1,6 mln na czas premiery.
 
źródło: androidheadlines
Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.