samsung galaxy s7 plus etui case 4131223

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Rzadko zdarza nam się bezpośrednio dotrzeć do wyjątkowych informacji, które mogą Was zaciekawić. Jednak tym razem możemy podzielić się z Wami z danymi, które szczególnie powinny zainteresować fanów flagowych modeli Samsunga. Okazuje się, że Koreańczycy szykują prawdziwe nowości, innowacje, które są rzadko spotykane.

 

Wszyscy czekają na premierę Galaxy S7, który po mieszanych odczuciach związanych z premierą poprzednika, ma szansę odnieść sukces. Jednak dla Samsunga liczą się rekordowe wyniki, którymi od dwóch generacji Koreańczycy nie mogą się chwalić. Tak oto następca Galaxy S6 będzie… jeszcze droższy. Ceny tegorocznego flagowca już dla wielu osób były zaporowe, ale okazuje się, że dla Samsunga to za mało. W takim razie co wyjątkowego dostaniemy w zamian? Skaner tęczówki oka – moduł, który można spotkać głównie w japońskich produktach, ma być dostępny w każdej wersji Galaxy S7. To do tego elementu Samsung ma przywiązywać największą uwagę i tym samym, jak pokazują ostatnie premiery Galaxy A, czytnik linii papilarnych jest już niejakim standardem.

 

W takim razie wyższa cena za skaner tęczówek. Czy to będzie się opłacać? Miejmy nadzieję, że rynek szybko zweryfikuje początkowe wartości, ale patrząc na rosnące ceny konkurencji to ostatecznie Galaxy S7 niekoniecznie będzie się wyróżniał.

 

 

źródło: własne
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.