ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Galaxy A7 (2016) przechodzi certyfikacje – specyfikacja już znana, ze zdecydowanie większym akumulatorem

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy a7 2016 2nd specyfikacja tenaa

Wczoraj mogliśmy pobieżnie przedstawić Wam Galaxy A9, który przeszedł pierwsze certyfikacje. Dzisiaj do Sieci przedostały się podobne dane dotyczące kolejnego smartfonu Samsunga, który będzie co prawda niżej sytuowany, ale specyfikacja również nie jest słaba, co potwierdza sama pojemność akumulatora.

Mowa oczywiście o tytułowym Galaxy A7, który niedługo ujrzy światło dzienne i najprawdopodobniej zastąpi znany nam już model. Dopisek 2016 to tylko domniemana nazwa, gdyż nie wiemy jak Koreańczycy zdecydują się nazwać następców tegorocznych modeli z rodziny Galaxy A. Jednak czym będzie charakteryzował się nadchodzący model? Oto specyfikacja:

  • 5,5-calowy wyświetlacz FullHD SAMOLED;
  • układ Snapdragon 615;
  • 3 GB RAM;
  • aparat: 13 MPx;
  • akumulator o pojemności 3300 mAh;
  • Android 5.1.1 Lollipop.

Największą zmianą jest oczywiście wspomniany już akumulator, który urósł z 2600 mAh o 700 mAh. To spora zmiana, ale nie jedyna. Ujawnione informacje pokazują, że także zwiększy się ilość pamięci operacyjnej o 1 GB. Coś więcej? Układ pozostał ten sam, podobnie jak wyświetlacz i aparat. Również design zostanie nieco odmieniony, ale czy to zdecydowane zmiany, aby mówić o nowym modelu? Starszy smartfon na pewno na tym nie skorzysta, gdyż szybciej straci wsparcie producenta.

Ponownie pojawia się pytanie o rozdrobnieniu portfolio Samsunga. Jak w tym wszystkim odnajdą się nowe modele? Galaxy A9, Galaxy A8 oraz nowy Galaxy A7 nie różnią się od siebie w zdecydowany sposób – w takim razie jak je traktować?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy