Czarny Piątek – jakie promocje ma dla Was OnePlus?

Newsy

OnePlus

 
Czarny Piątek to świetna okazja do zdobycia pewnych smartfonów w promocyjnych cenach. Podobnie niektóre aplikacje i gry na różnych portalach również są poprzeceniane (zazwyczaj w USA). OnePlus jednak udostępnia inną promocję. Jeżeli chcecie kupić flagowiec firmy – OnePlus 2 to macie okazję i to bez zaproszenia, ale tylko przez ograniczony okres.
 
Limitowany termin to od 27 listopada do 30 listopada, a więc czasu do namysłu jest dużo. Niestety cena smartfonów od firmy (czyli modeli OnePlus 2, OnePlus X) nie została obniżona. Można jednak znaleźć także bardziej pozytywną informację. Akcesoria są dostępne w sklepie spółki za mniejszą kwotę. Producent wystawił etui, słuchawki i kable. Dodatkowo „bajery” dla OnePlus One są przecenione aż o 90%!
 
Promocje Czarnego Piątku coraz śmielej wprowadzane są w Polsce. Jestem za!
 
źródło: OnePlus

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x