Wyczekiwana gra Star Wars: Galaxy of Heroes już do pobrania w Google Play!

Paweł Bilski Newsy 2015-11-25

galaxy1280-1441003545458

 

O tym, że EA pracuje nad grą RPG osadzonym w świecie Gwiezdnych Wojen wiemy od dawna. Niestety do tej pory w naszym regionie o grze było naprawdę cicho, dlatego miło nam poinformować, że gra Star Wars: Galaxy of Heroes właśnie trafiła do sklepu Google Play.

 

 

Nowa gra RPG spod stajni EA zaoferuje możliwość wcielenia się w ulubionych bohaterów sagi Star Wars. Uniwersum znane z takich postaci jak choćby Luke Skywalker, Han Solo, Darth Vader, Chewbacca, Ahsoka i wiele innych są oczywiście do dyspozycji graczy.

 

starwars111

 

Co ciekawe, w grze nie występują jedynie postacie, które widzieliśmy w oryginalnej trylogii. W Galaxy of Heroes możesz spotkać również postacie z Wojen Klonów czy Rebeliantów. Gra opiera się oczywiście na grze drużynowej. Sednem jest wykreowanie takiej drużyny, która wygra jak najwięcej bitew z przeciwnikiem. Podczas rozgrywki zwiedzimy oczywiście znane z uniwersum planety. Przygotujcie się na podróż po Hoth, Bespin, Tatooine, Coruscant i wiele innych. Oczywiście jak to zwykle bywa – od Ciebie zależy po której stronie konfliktu staniesz. Do wyboru są oczywiście rycerze Jedi albo Sithowie.

 

star wars 2

 

Bez względu na to po której stronie staniesz, będziesz musiał dokonywać strategicznych wyborów, a umiejętności Twoich postaci mają się wzajemnie uzupełniać aby zwiększyć szansę na wygraną z przeciwnikiem.

 

Fani Gwiezdnych Wojen mogą już pobierać produkcję ze sklepu Google Play.

 

Źródło: Google Play, AndroidAuthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x