ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wyczekiwana gra Star Wars: Galaxy of Heroes już do pobrania w Google Play!

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
galaxy1280-1441003545458

O tym, że EA pracuje nad grą RPG osadzonym w świecie Gwiezdnych Wojen wiemy od dawna. Niestety do tej pory w naszym regionie o grze było naprawdę cicho, dlatego miło nam poinformować, że gra Star Wars: Galaxy of Heroes właśnie trafiła do sklepu Google Play.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=v_ZjQs9hLn8[/youtube]

Nowa gra RPG spod stajni EA zaoferuje możliwość wcielenia się w ulubionych bohaterów sagi Star Wars. Uniwersum znane z takich postaci jak choćby Luke Skywalker, Han Solo, Darth Vader, Chewbacca, Ahsoka i wiele innych są oczywiście do dyspozycji graczy.

starwars111

Co ciekawe, w grze nie występują jedynie postacie, które widzieliśmy w oryginalnej trylogii. W Galaxy of Heroes możesz spotkać również postacie z Wojen Klonów czy Rebeliantów. Gra opiera się oczywiście na grze drużynowej. Sednem jest wykreowanie takiej drużyny, która wygra jak najwięcej bitew z przeciwnikiem. Podczas rozgrywki zwiedzimy oczywiście znane z uniwersum planety. Przygotujcie się na podróż po Hoth, Bespin, Tatooine, Coruscant i wiele innych. Oczywiście jak to zwykle bywa – od Ciebie zależy po której stronie konfliktu staniesz. Do wyboru są oczywiście rycerze Jedi albo Sithowie.

star wars 2

Bez względu na to po której stronie staniesz, będziesz musiał dokonywać strategicznych wyborów, a umiejętności Twoich postaci mają się wzajemnie uzupełniać aby zwiększyć szansę na wygraną z przeciwnikiem.

Fani Gwiezdnych Wojen mogą już pobierać produkcję ze sklepu Google Play.

Źródło: Google Play, AndroidAuthority

Sprawdź najnowsze wpisy