Już jutro Xiaomi Redmi Note 3! Jeszcze więcej RAMu, jeszcze więcej dobrego

Newsy

n3

Xiaomi Redmi Note 2 to chyba najchętniej sprowadzany telefon z Chin, a 11.11, czyli Dzień Singla tylko to potwierdził. Nic dziwnego – oferuje on świetne parametry sprzętowe za niewielkie pieniądze. Idąc za ciosem chiński producent postanowił dać więc ludziom to, czego chcą. Jeszcze więcej tak opłacalnych smartfonów! A to znaczy, że już wkrótce możemy się spodziewać Xiaomi Redmi Note 3.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Nikogo chyba nie zaskoczy obecność w TENAA najnowszego, niezapowiedzianego jeszcze oficjalnie Xiaomi Redmi Note 3. Smartfon będzie nieco mocniejszy od swojego poprzednika. Podobnie jak on zaoferuje nam 5,5 calowy wyświetlacz Full HD, jednostką napędzającą będzie MediaTek MT6795 (znana również jako Helio X10). Ilość pamięci RAM zależeć będzie od wersji. Możemy spodziewać się połączeń 2 GB RAM wraz z 16 GB pamięcią wewnętrzną oraz 3 GB RAM i 32 pam. wew.

 

Back-side-of-the-Redmi-Note-3

 

W kwestii fotograficznej mamy do czynienia z 13 megapikselowym aparatem głównym oraz 5 megapikselową kamerką przednią. Co najbardziej warte zaznaczenia to fakt, że Xiaomi postanowiło zastosować akumulator o pojemności 4000 mAh!

 

3-b

 

Oficjalne ujawnienie smartfona datuje się na jutro, czyli 24 listopada. Wtedy też powinniśmy poznać również pozostałem produkty Xiaomi jak np. Mi Pad 2 czy Xiaomi Mi 5. Czekamy!

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x