blackberry priv venice ladksjklasdd

 
Szczególnie po aferze „bendgate”, w której smartfony Apple uginały się pod wpływem niewielkiego nacisku, internetowi recenzenci pokazują ten test na innych urządzeniach. Jakiś czas temu Nexus 6P został poddany torturom i wypadł bardzo słabo. Użytkownicy zarzucają mu, że gnie się bardzo łatwo. Dodatkowo wielu klientów skarży się na pękające i rysujące się szkło na obiektywie aparatu.
 
Teraz szczegółowym testom został poddany BlackBerry Priv. Pierwsza próba dotyczyła zetknięcia ekranu z ostrymi przedmiotami, takimi jak np. klucze. Te ostatnie raczej krzywdy smartfonowi nie powinny zrobić, jednak już piasek lub ostre narzędzie owszem. Niestety obiektyw aparatu można uszkodzić zbyt szybko i łatwo. Klawiatura też nie wydaje się być zbyt trwała (jest w końcu wykonana z plastiku!) Jako pozytywny można uznać test z zapalniczką oraz wspomniany proces uginania smartfonu (sprawdźcie dlaczego).
 


 
Odkąd pojawił się w przeciekach, telefon ten budził we mnie pozytywne emocje. Jednak po tym co zobaczyłem na filmie, obawiam się, że jego wykonanie jest niestety trochę tandetne.
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.