BlackBerry Priv poddany torturom. Sprawdźcie, czy wypadł tak słabo jak Nexus 6P

Adam Lulek Adam Lulek Newsy
blackberry priv venice ladksjklasdd

 
Szczególnie po aferze „bendgate”, w której smartfony Apple uginały się pod wpływem niewielkiego nacisku, internetowi recenzenci pokazują ten test na innych urządzeniach. Jakiś czas temu Nexus 6P został poddany torturom i wypadł bardzo słabo. Użytkownicy zarzucają mu, że gnie się bardzo łatwo. Dodatkowo wielu klientów skarży się na pękające i rysujące się szkło na obiektywie aparatu.
 
Teraz szczegółowym testom został poddany BlackBerry Priv. Pierwsza próba dotyczyła zetknięcia ekranu z ostrymi przedmiotami, takimi jak np. klucze. Te ostatnie raczej krzywdy smartfonowi nie powinny zrobić, jednak już piasek lub ostre narzędzie owszem. Niestety obiektyw aparatu można uszkodzić zbyt szybko i łatwo. Klawiatura też nie wydaje się być zbyt trwała (jest w końcu wykonana z plastiku!) Jako pozytywny można uznać test z zapalniczką oraz wspomniany proces uginania smartfonu (sprawdźcie dlaczego).
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YdtBnjX_PXM[/youtube]
 
Odkąd pojawił się w przeciekach, telefon ten budził we mnie pozytywne emocje. Jednak po tym co zobaczyłem na filmie, obawiam się, że jego wykonanie jest niestety trochę tandetne.
 
źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy