Ainol Novo Legend z ekranem 9,7 cala już niebawem

Newsy

ainol_novo_legend_1

Niedawno na naszym portalu mieliśmy przyjemność recenzować tablet Ainol Novo 7 Aurora II, który posiadał dwurdzeniowy procesor oraz ekran IPS wielkości 7 cali. Większość tabletów firmy Ainol dotąd była urządzeniami z ekranami właśnie 7-calowymi, ale producent zamierza wprowadzić do produkcji również większy model.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Ainol Novo Legend, bo o nim mowa, ma posiadać ekran IPS wielkości 9,7 cala o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Wyposażony będzie według doniesień w czterordzeniowy procesor oraz czterordzeniowe GPU – w tym drugim przypadku można się domyślać iż będzie to Mali 400 wersji MP4. Oprócz tego w Legendzie znajdziemy 1 GB RAM, 16 GB pamięci wbudowanej, Bluetooth 4.0, WiFi b/g/n, dwie kamery, radio FM oraz sporą baterię 8000 mAh. Pracować ma pod kontrolą Androida 4.1 JellyBean. Urządzenie ma mieć grubość 9,6 mm i wagę równą 620 gram.

Cena urządzenia wynosić będzie prawdopodobnie około 240 USD, czyli około 800 złotych. Ainol do sprzedaży trafi około 29-31 października.  Uważacie, że Legend może stać się „legendarnym” tabletem z segmentu low-end?

Źródło: ainol


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x