huawei-ascend-mate-7-dual-sim-8

 

W ostatnim czasie bez wątpienia Huawei Mate 8 jest smartfonem, który w sieci wzbudza najwięcej zainteresowania. Coraz więcej przecieków, plotek i zapowiedzi pozwala nam twierdzić, że Chińczycy i tym razem zaskoczą nas w całkowicie pozytywny sposób. Najnowsze informacje zadziwiły jednak nie tylko nas. Co powiecie na Huawei Mate 8 w aż trzech wariantach?

 

Każdy z wariantów ma oczywiście różnić się wielkością oraz specyfikacją. W pierwszym wariancie spodziewamy się zobaczyć 5.5-5.7 calowy ekran, drugi ma posiadać 6 calowy wyświetlacz, a trzeci – największy wariant ma być przeznaczony raczej dla tych, którym nie przeszkadzają duże rozmiary urządzeń. Posiadać ma on bowiem aż 6.2 calowy wyświetlacz. Ostatni wariant będzie oczywiście najdroższy, i to zapewne w nim ma się znaleźć zapowiadane 128 GB pamięci wewnętrznej (32 GB w pierwszym wariancie). Ekran tego ostatniego ma również posiadać rozdzielczość QHD. Wszystkie trzy opcje oczywiście zostaną wydane z Androidem Marshmallow na pokładzie.

 

huawei matet 8

 

Sama specyfikacja nie jest jeszcze potwierdzona, dlatego też powyższe informacje należy traktować z przymrużeniem oka. Niemniej jednak bardzo prawdopodobną opcją jest to, że powyższe trzy warianty Mate 8 rzeczywiście zobaczymy w rzeczywistości. Premiera już 26 listopada, więc nie przyjdzie nam długo czekać na potwierdzenie powyższych informacji.

 

Źródło: MobiPicker

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.