nexus-7

Jak niedawno informowaliśmy Was, bardzo prawdopodobnym jest, że na rynku już w najbliższym czasie pojawi się nowsza wersja Nexusa 7, charakteryzująca się wielkością pamięci wynoszącą 32 GB, w stosunku do tylko 16 u poprzednika. Wygląda na to, że nie tylko wejdzie on na rynek, ale również zastąpi całkowicie swojego protoplastę.

Jak mówią niektóre źródła, produkcja Nexusów z 16 GB NAND-Flash ma zostać zakończona w momencie wprowadzenia lepiej wyposażonej wersji. Niektórzy – na przykład w Japonii – zamawiając wersję 16 GB, otrzymali urządzenie z 32 GB pamięci. Do sieci też trafiły screeny potwierdzające te doniesienia:

 16gb-nexus-7-420x420

Uważacie, że taka zmiana to zmiana na lepsze?

źródło: pocketnow 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.