Samsung zapowiada Galaxy Music

Newsy

samsung_galaxy_music_1

W natłoku informacji o nowym Nexusie od Google, Samsung zapowiedział swojego nowego muzycznego smartfona. Samsung Galaxy Music – bo taka jest jego nazwa – ma kilka funkcji które być może zaciekawią potencjalnych nabywców.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Urządzenie posiada dwa głośniki w systemie stereo, Radio FM z RDS, moduł Bluetooth 3.0 oraz wsparcie dla rozwiązań SRS, Smart Volume oraz Sound Alive. W Galaxy Music zainstalowany będzie również projektor o jasności 9 lumenów i wyświetlający obraz WVGA. Poza tym, „pod maską” znajdziemy:

-ekran TFT wielkości 3 cali o rozdzielczości QVGA

-512 MB RAM

-aparat 3 Mpx

-4 GB pamięci wewnętrznej

-slot microSD

-WiFi b/g/n z WiFi Direct

-złącze microUSB

-bateria 1300 mAh

-GPS/GLONASS

-waga 106 gram

samsung_galaxy_music_2 

Urządzenie ma pracować na Androidzie 4.0 z nakładką TouchWizz. Nie potwierdzono jeszcze informacji o zastosowanym procesorze, ale prawdopodobnie będzie to jednsotka oparta o ARM Cortex A9 o częstotliwości 850 MHz. Dostępna ma być również wersja Dual-SIM smartfona, oznaczona jako Samsung Galaxy Music Duos.

Podoba się Wam taki odtwarzacz z funkcją dzwonienia?

Źródło: Samsung


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x