Twórca „najpotężniejszego smartfona w historii” naśmiewa się z OnePlus 2

Newsy

YU-Yutopia

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Pamiętacie jak wspominaliśmy Wam o Yu Yutopii? Smartfon zapowiadany przez producenta jako „najpotężniejszy w historii” wciąż owiany jest tajemnicą, ale firma Micromax coraz częściej raczy nas szczątkowymi informacjami. Tym razem naśmiewa się z OnePlus 2.

 

Na Twitterze możemy zobaczyć, że producent Yutopii wyśmiewa brak wsparcia dla szybkiego ładowania w OnePlus 2. Kolejne tweety nawiązywały do pojemności baterii, i czasu jaki stracimy na jej naładowanie.

 

yuuuyutopia

 

Producent wskazał też, że Yutopia będzie wykonana z metalu, co jest nowością w produktach tej firmy.  Ze szczątkowych informacji można również wywnioskować, że smartfon zwany też w kręgach firmy jako „prawdziwy potwór” będzie posiadał ekran  o rozdzielczości QHD.

 

Mimo iż w sieci pojawiła się specyfikacja mówiąca o Snapdragonie 810, 4 GB RAM’u, ekranie 5.2 cala Full HD, to podchodzimy do tego sceptycznie, bowiem dane te nie zgadzają się ze wcześniejszymi doniesieniami. Jeśli jednak by się potwierdziły, to producent mocno przesadził z określaniem swojego telefonu jako „najpotężniejszy. Może chodziło mu o „najgorętszy”?

 

Źródło: gizchina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x