YU-Yutopia

 

Pamiętacie jak wspominaliśmy Wam o Yu Yutopii? Smartfon zapowiadany przez producenta jako „najpotężniejszy w historii” wciąż owiany jest tajemnicą, ale firma Micromax coraz częściej raczy nas szczątkowymi informacjami. Tym razem naśmiewa się z OnePlus 2.

 

Na Twitterze możemy zobaczyć, że producent Yutopii wyśmiewa brak wsparcia dla szybkiego ładowania w OnePlus 2. Kolejne tweety nawiązywały do pojemności baterii, i czasu jaki stracimy na jej naładowanie.

 

yuuuyutopia

 

Producent wskazał też, że Yutopia będzie wykonana z metalu, co jest nowością w produktach tej firmy.  Ze szczątkowych informacji można również wywnioskować, że smartfon zwany też w kręgach firmy jako „prawdziwy potwór” będzie posiadał ekran  o rozdzielczości QHD.

 

Mimo iż w sieci pojawiła się specyfikacja mówiąca o Snapdragonie 810, 4 GB RAM’u, ekranie 5.2 cala Full HD, to podchodzimy do tego sceptycznie, bowiem dane te nie zgadzają się ze wcześniejszymi doniesieniami. Jeśli jednak by się potwierdziły, to producent mocno przesadził z określaniem swojego telefonu jako „najpotężniejszy. Może chodziło mu o „najgorętszy”?

 

Źródło: gizchina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.