Jak informuje serwis Android Central pewna partia Samsunga Galaxy Note II, która dotarła do Europy zawiera dość istotną wadę. Otóż oprogramowanie, w które zostały wyposażone tabletofony nie wspiera multitaskingu (czyli niewątpliwie jednej z ciekawszych funkcji jakie ma oferować ten model).

Na szczęście Samsung dość szybko zareagował i dzisiejszego poranka wydał już odpowiednią aktualizację (XXALIJ1) naprawiającą ten problem. Aktualnie multitasking działa już w autorskich programach koreańskiego producenta, jak również w aplikacjach opublikowanych przez Google (YouTube, Gmail, Chrome) czy Twitterze. Niestety nadal spora część programów nie wspiera tej funkcji.

Jeżeli już posiadacie Galaxy Note II warto zaktualizować go wchodząc w Ustawienia -> O urządzeniu -> Aktualizacja.

Źródło: AndroidCentral

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.